Daňový kalendár
október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
 
Najbližšia daňová povinnosť
25.10.2019 - Daň z pridanej hodnoty

Ďalšie povinnosti pre tento deň...

 

 

 

Otázky a odpovede

1. Čo je videoseminár?

Videoseminár je moderná forma vzdelávania. Stačí si zvoliť oblasť a byť pripojený na internet. Nemusíte nikam cestovať, všetko vyriešite z Vašej kancelárie alebo aj z pohodlia domova. Prostredníctvom videoseminára Vám naši lektori poskytnú odborné znalosti na určitú tému. Videosemináre sú špeciálne vyrobené pre portál VD Univerzita - www.vdu.sk. Videoseminár nie je prenos naživo.

2. Aké výhody mi prinesú videosemináre na www.vdu.sk?

Videosemináre Vám ponúkajú možnosť individuálneho vzdelávania. Sami si určíte čas a miesto vzdelávania, pretože do každého videoseminára máte prístup. Takisto si sami zvolíte obsah a zameranie Vášho osobného vzdelávania - z viac ako 110 rôznych videoseminárov si vyberiete tému a sekvencie, o ktorých chcete byť aktuálne informovaní. 

VD Univerzita ponúka širokú škálu videoseminárov - od dôležitých základov aktuálnych TOP tém až po špecifické odborné informácie. Portál VD Univerzita je vhodná nielen pre začiatočníkov, ale aj skúsených odborníkov a je ideálnym základom pre moderné a flexibilné vzdelávanie.

 

3. Pre koho sú videosemináre určené?

Videosemináre sú určené pre tých, ktorí majú záujem o ďalšie vzdelávanie. Chcete pokračovať vo svojom vzdelávaní a využiť nové mediálne kanály? Potom je VD Univerzita presne to, čo hľadáte!.

4. Ako dlho trvá jeden videoseminár?

Každý videoseminár trvá od 15 minút až po viac než 60 minút. V závislosti od témy sa dĺžka videoseminára môže líšiť.

5. Akým spôsobom mi môžu byť videosemináre sprístupnené?

Najefektívnejší spôsob je používať naše videosemináre vrámci 12-mesačného predplatného. Po úhrade zálohovej faktúry obdržíte emailom prihlasovacie údaje a nepretržite 12 mesiacov môžete využívať prístup k videoseminárom do Vami zvoleného modulu.

 

6. Čo sa stane po mojom prihlásení?

Po prihlásení prístupovými údajmi (meno, heslo) môžete portál videoseminárov okamžite využívať.

7. Ako a kde získam svoje prístupové údaje (meno, heslo)?

Vaše prístupové údaje obdržíte emailom ihneď po zaplatení faktúry.

8. Čo robiť pri zabudnutí svojich prístupových údajov?

Ak ste stratili alebo zabudli svoje prístupové údaje, žiadny problém! Pošlite krátku správu na lucia.zarnocaiova@dashofer.sk - a prístupové údaje Vám zašleme znovu.

9. Aké systémové podmienky musia byť splnené k používaniu portálu videoseminárov?


Hardvér: Ak chcete prehrať videosemináre potrebujete: 1,2 GHz (procesor), 1 GB pamäte a pripojenie k internetu aspoň 1.200 kBit/s, odporúčané je  2.000 kBit/s (DSL 2.000) alebo viac. Tiež potrebujete zvukovú kartu, reproduktory alebo slúchadlá.

Softvér: Ako operačný systém budete potrebovať Windows XP, Windows 7  alebo novší. Uistite sa, že používate najnovšiu verziu svojho internetového prehliadača a máte nainštalovaný Adobe Flash Player. Takisto musíte mať aktívny Java Script.

Či môžete na vašom počítači plnohodnotne využívať portál si otestujte v teste kompatibility.

Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, týkajúce sa technických požiadaviek, náš tím technickej podpory je Vám k dispozícii. Stačí poslať email na lucia.zarnocaiova@dashofer.sk alebo zavolať na číslo: 02/33 00 52 04.

10. Môžem vidieť videosemináre na mobilných zariadeniach?

Dnes je možné videosemináre sledovať na kvalitnejších mobilných zariadeniach. Špecifické riešenia pre mobilné zariadenia sú stále vo vývoji, takže už ich môžete sledovať aj na svojom Smartphone alebo tablete.

11. Ktorý prehliadač je najlepšie použiť?

Pre bezproblémové prezeranie videoseminárov odporúčame, aby ste si stiahli najnovšiu verziu svojho prehliadača. Tu si môžete stiahnúť najnovšie verzie prehliadačov:

Internet Explorer 9
Firefox 19.0 pre Windows | pre Mac OS X
Google Chrome
Safari
Opera 12.14

V súčasnej verzii Firefoxu (19.0) je občasný problém s prezentáciou Flash, čo môže ovplyvniť správne zobrazenie videoseminárov. Toto, bohužiaľ, nevieme nijako ovplyvniť, ak sa vyskytnú problémy, odporúčame použiť inú verziu prehliadača (napr. Internet Explorer, Opera, Safari).

12. Čo môžem robiť, ak sa videoseminár neprehráva plynule?

Ak sa videoseminár neprehráva plynule, počkajte, kým bude videoseminár úplne načítaný. Ak ani potom nefunguje "hladko", skúste v ponuke okna prehrávača prepnúť na single player. Ak váš problém pretrváva, pošlite prosím email s jeho popisom na  lucia.zarnocaiova@dashofer.sk. Náš tím sa postará o vašu žiadosť okamžite.

Možnosť plnohodnotne využívať portál na Vašom počítači si otestujte v teste kompatibility.

13. Ako dlho a ako často mám prístup do videoseminárov?

Počas 12-tich mesiacov máte neobmedzený prístup do všetkých videoseminárov (podľa vami zvoleného modulu). V tomto období si môžete prezerať všetky videosemináre ako často budete chcieť. Počet návštev nie je obmedzený.

14.  Koľko videoseminárov je zahrnutých v 12-mesačnom predplatnom a môžem si sám vybrať videosemináre?


12-mesačné predplatné zahŕňa všetky videosemináre Vami vybraného modulu, ktorý môže obsahovať viac ako 110 videoseminárov (Účtovníctvo a dane, Mzdové účtovníctvo a personalistika, Manažment a právo, Počítačové zručnosti, Enviro a BOZP). Obsah videoseminárov je pravidelne aktualizovaný. O tom, ktorý videoseminár si pozriete, rozhodujte Vy.

15. Čo mám urobiť, ak si chcem predĺžiť 12-mesačné predplatné?

Chcete predĺžiť svoje 12-mesačné predplatné? Nemusíte sa o nič starať. V prípade, že nám 6 týždňov pred ukončením predplatného nepošlete žiadosť o zrušenie produktu, predĺžime vám predplatné automaticky za Vás.

16. Môžem klásť otázky k danému videosemináru?

Otázky, týkajúce sa témy videoseminára, môžete položiť prostredníctvom tlačidla Moja otázka, ktoré nájdete v Zákazníckej zóne. Otázku nám môžete aj zatelefonovať alebo poslať emailom na lucia.zarnocaiova@dashofer.sk

17. Ako dosiahnuť špeciálne ponuky alebo zľavy pre firmy?

Želáte si, aby portál VD Univerzita mohlo využívať viac zamestnancov vašej firmy? Pošlite nám email na lucia.zarnocaiova@dashofer.sk a my Vám pripravíme špeciálnu ponuku. 

 Potrebujete pomoc ?
Volám sa Mgr. Natália Vavrovičová a som odbornou redaktorkou portálu www.vdu.sk. Potrebujete pomoc s prácou na portáli? Nefunguje Vám prehrávanie videí, alebo máte iný technický problém? Neviete sa orientovať na stránke? Napíšte mi a ja Vám zodpoviem vaše otázky.
 Úspešne odoslané
Input: