dnes je 7.12.2021

Input:

Digitálne archivovanie dokladov v roku 2021

24.9.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Dĺžka videa: 00:55:31

Kapitoly videa

Videoseminár  sa zameriava na digitálne archivovanie dokladov, dokumentov, alebo záznamov. Čo je elektronický dokument? Aké by mal mať náležitosti a ako ho správne uchovávať? Ako prebieha konverzia dokumentov z papierovej do elektronickej podoby? Radi Vás týmito otázkami a súvisiacimi procesmi prevedieme.

Mgr. Maroš Vindiš, JUDr. Peter Hudok

Mgr. Maroš Vindiš, JUDr. Peter Hudok

Mgr. Maroš Vindiš

Vyštudoval archívnictvo na Masarykovej univerzite v Brne. Následne pôsobil v Českej republike, kde sa venoval poskytovaniu služieb v oblasti správy registratúry. Momentálne už dlhší čas pracuje na Slovensku v spoločnosti Iron Mountain Slovakia, s.r.o. na pozícii archívny špecialista a pre klientov z rôznych sfér podnikania vykonáva rôzne činnosti v oblasti dokument manažmentu ako auditovanie, nastavovanie a optimalizáciu procesov, školenia, vytváranie smerníc a ďalšie.

JUDr. Peter Hudok 

Vyštudoval právnickú fakultu na PEVŠ v Bratislave. Už popri škole pôsobil v spoločnosti zaoberajúcej sa registratúrou. Po ukončení štúdia sa venoval v medzinarodnom korporáte témam digitalizácie a prepojenia fyzického a digitálneho sveta. Momentálne pracuje v Iron Mountain Slovakia kde zastrešuje obchodnú agendu klientov z rôznych oblastí sfér podnikania a snaží sa im pomôcť v oblasti dokument manažmentu a najnovších inovácií v digitalizácií.