dnes je 22.7.2024

Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Ako pripraviť efektívny teambuilding pre zamestnancov v roku 2024

28.6.2024, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Dĺžka videa: 00:58:33

Kapitoly videa

Tím je zoskupenie ľudí, ktorí spolupracujú na dosiahnutí stanovených cieľov. Efektívny tím je taký, ktorý má ciele prepojené s uspokojením potrieb jednotlivcov, ako aj celého tímu. A je to práve teambuilding, čo pomáha riešiť vzťahové problémy, súťaživosť, nízku mieru spolupráce v tímoch, znižuje napätie a eliminuje konflikty. Je to proces, ktorý pomocou zábavných aktivít pomôže tímu lepšie sa poznať, viac si dôverovať, byť schopný viesť hlboké rozhovory a mať úprimný záujem o toho druhého, budovať si prostredie vhodné pre obe strany. Nakoľko práve tímová spolupráca je zdrojom tvorivosti, efektivity, prosperity firmy a cez efektívne pripravený teambuilding sa tak podporí aj jedinečnosť každého člena tímu a rozvinie sa jeho potenciál.

PaedDr. Elena Moravčíková, ACC

PaedDr. Elena Moravčíková, ACC

Je majiteľkou spoločnosti SoWiRes- Solutions with respect, ktorá je zameraná na oblasť rozvoja a riadenia ľudských zdrojov. Má dlhoročné skúsenosti v bankovníctve, kde pôsobila na rôznych manažérskych pozíciách. Pracovala ako Riaditeľka odboru ľudských zdrojov v spoločnosti Proficredit Slovakia. Niekoľko rokov pôsobila ako Group HR Officer pre viacero spoločností.

Elena Moravčíková je medzinárodne certifikovaná koučka ACC. Je členkou Medzinárodnej federácie koučov ICF, SAKO- Slovenskej Asociácie Koučov, ako aj Slovenskej pobočky ICF. Venuje sa individuálnemu koučingu a skupinovým  tréningom v oblastiach manažérskych zručností, osobnostného rastu, vrátane komunikačných a prezentačných zručností. Okrem rozvoja a vzdelávania pomáha firmám nastavovať a skvalitňovať procesy v oblasti riadenia ľudských zdrojov.

Elena Moravčíková vyštudovala Univerzitu Konštantína Filozofa v Nitre, odbor Biológia – Etika s prvkami psychológie, filozofie a teórie poznania. Svoje vzdelanie doplnila doktorátom z Antropológie človeka. Zameriava sa na rozvoj emočnej inteligencie so zameraním na efektívne využívanie komunikačných zručností a tým zvyšovanie úrovne manažmentu ako aj jednotlivcov.

Prístup k tomuto dokumentu majú len predplatitelia modulu:
Komplet

alebo prihlásiť.

VÝHODY PREDPLATNÉHO

  • Prístup k videoseminárom kedykoľvek a kdekoľvek.
  • Podklady, s ktorými lektor pracuje, si môžete  stiahnuť do svojho počítača.
  • K videosemináru môžete položiť otázku, ktorú Vám zadarmo zodpovieme v priebehu 14 dní.
  • V priebehu celého roka rozširujeme našu videotéku.
  • Aktuálne znenie vybraných právnych predpisov. 
  • Prednášajú Vám odborníci, ktorí vysvetľujú problematiku s príkladmi.
  • On-line vzdelávaním šetríte čas, a ak Vám je niečo nejasné, môžete si pustiť videoseminár znova.