Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Základná finančná kontrola v roku 2019

22.5.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Dĺžka videa: 00:56:17

Kapitoly videa

Videoseminár sa venuje aktuálnemu výkonu základnej finančnej kontroly. Základná finančná kontrola prešla novelizáciou od januára 2019. Lektor prostredníctvom videoseminára prezentuje správne formálne znaky výkonu základnej finančnej kontroly a jej zapracovanie do praxe. Súčasťou videoseminára sú praktické upozornenia do praxe.                   

Obsah: 

  • Základná finančná kontrola v roku 2019
  • Overovanie príjmov
  • Overovanie výdavkov
  • Overovanie právnych úkonov
  • Overovanie iných úkonov majetkovej povahy
  • Zhrnutie a záver

Lektor

Bc. Jozef Sýkora, MBA

Bc. Jozef Sýkora, MBA

Pôsobí ako kontrolór v územnej samospráve. Venuje sa problematike práva verejnej správy a oblasti finančnej kontroly. Venuje sa písaniu príspevkov do odborných publikácií zameraných na kontrolu a korekciu smerníc z prostredia verejnej správy. Tému finančnej kontroly aktívne prednáša na školeniach a seminároch. Metodicky usmerňuje subjekty verejnej správy pri tvorbe interných predpisov a vzorov k finančnej kontrole od roku 2016.

 
 Potrebujete pomoc ?
Volám sa Mgr. Natália Vavrovičová a som odbornou redaktorkou portálu www.vdu.sk. Potrebujete pomoc s prácou na portáli? Nefunguje Vám prehrávanie videí, alebo máte iný technický problém? Neviete sa orientovať na stránke? Napíšte mi a ja Vám zodpoviem vaše otázky.
 Úspešne odoslané
Input: