Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Základná finančná kontrola v praxi pre rok 2020

17.12.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Dĺžka videa: 00:42:16

Kapitoly videa

Videoškolenie sa venuje téme základnej finančnej kontroly pre rok 2020 s ohľadom na novelu zákona č. 357/2015 Z. z. o finančnej kontrole a audite a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Lektor sa bližšie venuje formálnym náležitostiam finančnej kontroly z vlastnej kontrolnej a publikačnej praxe. Rozoberané budú časté finančné operácie a ich správne a úplné overenie s ohľadom na aktuálny právny stav.        

Obsah:

  1. Náležitosti základnej finančnej kontroly
  2. Finančné operácie z pohľadu kontrolóra
  3. Zastúpenie zamestnancov a interné smernice
  4. Praktické zhrnutie 

Lektor

Bc. Jozef Sýkora, MBA

Bc. Jozef Sýkora, MBA

Pôsobí ako kontrolór v územnej samospráve. Venuje sa problematike práva verejnej správy a oblasti finančnej kontroly. Venuje sa písaniu príspevkov do odborných publikácií zameraných na kontrolu a korekciu smerníc z prostredia verejnej správy. Tému finančnej kontroly aktívne prednáša na školeniach a seminároch. Metodicky usmerňuje subjekty verejnej správy pri tvorbe interných predpisov a vzorov k finančnej kontrole od roku 2016.

 
 Potrebujete pomoc ?
Volám sa Mgr. Natália Vavrovičová a som odbornou redaktorkou portálu www.vdu.sk. Potrebujete pomoc s prácou na portáli? Nefunguje Vám prehrávanie videí, alebo máte iný technický problém? Neviete sa orientovať na stránke? Napíšte mi a ja Vám zodpoviem vaše otázky.
 Úspešne odoslané
Input: