Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Základná finančná kontrola pre účtovníkov a rozpočtárov v roku 2020

20.1.2020, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Dĺžka videa: 00:32:33

Kapitoly videa

Videoškolenie sa venuje výkonu finančnej kontroly v roku 2020 z pohľadu kontrolóra. Bližšie obsahuje praktický pohľad pre účtovníkov, ekonómov, či rozpočtárov. Účastník sa dozvie ako správne overiť časté finančné operácie a či sa overuje aj preúčtovanie alebo účtovná predkontácia. Rovnako sa budeme venovať odporúčaniam do praxe pre ekonomických pracovníkov aj pre oblasť inventarizácie.

Obsah:

  1. Finančná kontrola v roku 2020 z pohľadu účtovníctva
  2. Časté otázky zamestnancov
  3. Odporúčania lektora z praxe
  4. Zhrnutie

Lektor

Bc. Jozef Sýkora, MBA

Bc. Jozef Sýkora, MBA

Pôsobí ako kontrolór v územnej samospráve. Venuje sa problematike práva verejnej správy a oblasti finančnej kontroly. Venuje sa písaniu príspevkov do odborných publikácií zameraných na kontrolu a korekciu smerníc z prostredia verejnej správy. Tému finančnej kontroly aktívne prednáša na školeniach a seminároch. Metodicky usmerňuje subjekty verejnej správy pri tvorbe interných predpisov a vzorov k finančnej kontrole od roku 2016.

 
 Potrebujete pomoc ?
Volám sa Mgr. Natália Vavrovičová a som odbornou redaktorkou portálu www.vdu.sk. Potrebujete pomoc s prácou na portáli? Nefunguje Vám prehrávanie videí, alebo máte iný technický problém? Neviete sa orientovať na stránke? Napíšte mi a ja Vám zodpoviem vaše otázky.
 Úspešne odoslané
Input: