Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Vykonávacie predpisy k zákonu o odpadoch v roku 2018

2.2.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Dĺžka videa: 00:00:00

Kapitoly videa

Videoseminár sa venuje zákonu o odpadoch a vykonávacím predpisom k zákonu. Vo videoseminári nájdete informácie týkajúce sa vyhlášky, ktorou sa ustanovuje Katalóg odpadov, vyhlášky, ktorou sa vykonávajú niektoré ustanovenia zákona o odpadoch, vyhlášky o evidenčnej a ohlasovacej povinnosti, či vyhlášky o rozšírenej zodpovednosti výrobcov vyhradených výrobkov a o nakladaní s vyhradenými prúdmi odpadov.

Obsah:

  • Úvod do problematiky
  • Vykonávacie predpisy k  zákonu o odpadoch
  •  Vyhláška, ktorou sa ustanovuje Katalóg odpadov
  • Vyhláška o evidenčnej a ohlasovacej povinnosti
  • Vyhláška o evidenčnej a ohlasovacej povinnosti – prílohy
  • Vyhláška, ktorou sa vykonávajú niektoré ustanovenia zákona o odpadoch
  • Vyhláška o rozšírenej zodpovednosti výrobcov vyhradených výrobkov a o nakladaní s vyhradenými prúdmi odpadov

Lektor

Ing. Peter Gallovič

Ing. Peter Gallovič

Expert na odpadové hospodárstvo, na začiatku svojej kariéry pracoval ako prevádzkový geológ, neskôr pôsobil ako výskumný pracovník aj ako vedúci informačnej kancelárie Centra zneškodňovania odpadov a tiež ako riaditeľ odboru odpadového hospodárstva v oblasti verejnej správy. Je odborne spôsobilý pre autorizované činnosti a oprávnený na vydávanie odborných posudkov pre odpadové hospodárstvo v oblasti autorizácie a úpravy odpadov.

 
 Potrebujete pomoc ?
Volám sa Mgr. Natália Vavrovičová a som odbornou redaktorkou portálu www.vdu.sk. Potrebujete pomoc s prácou na portáli? Nefunguje Vám prehrávanie videí, alebo máte iný technický problém? Neviete sa orientovať na stránke? Napíšte mi a ja Vám zodpoviem vaše otázky.
 Úspešne odoslané
Input: