Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Vplyv novej právnej úpravy na požiadavky a postupy pri spracúvaní osobných údajov na účely marketingu - porovnanie

6.2.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Dĺžka videa: 00:34:39

Kapitoly videa

Lektorka Anna Miklošová Vám v tomto videoseminári priblíži problematiku novej právnej úpravy ohľadom spracovania osobných údajov a jej vplyvu na účely marektingu.

Obsah (štruktúra prezentácie):

  • Úvod do problematiky
  • Doterajšia právna úprava - nová právna úprava:
  • Porovnanie súčasných podmienok  a podmienok podľa Nariadenia
  • Súčasné podmienky
  • Podmienky podľa Nariadenia

Lektor

PhDr. Anna Miklošová

PhDr. Anna Miklošová

Pôsobí v oblasti ochrany osobných údajov od roku 1999, kedy pracovala ako vedúca oddelenia registrácie informačných systémov obsahujúcich osobné údaje. Od roku 2002 do konca roku 2013 pracovala na Úrade na ochranu osobných údajov SR ako inšpektorka. V súčasnosti pracuje v súkromnej sfére a zaoberá sa poradenstvom v oblasti bezpečnosti a ochrany osobných údajov. Je autorkou mnohých článkov v uvedenej oblasti zameraných na ochranu osobných údajov v personalistike, v agendách miest a obcí, v školách, v zdravotníckych zariadeniach, pri správe bytov a nebytových priestorov a ďalších. Je dlhoročnou lektorkou v oblasti ochrany osobných údajov a prednáša už 14 rokov.

Súbory na stiahnutie

VDU_OOU - Marketing_Prezentacia.pdf 0.2 MB
 
 Potrebujete pomoc ?
Volám sa Mgr. Natália Vavrovičová a som odbornou redaktorkou portálu www.vdu.sk. Potrebujete pomoc s prácou na portáli? Nefunguje Vám prehrávanie videí, alebo máte iný technický problém? Neviete sa orientovať na stránke? Napíšte mi a ja Vám zodpoviem vaše otázky.
 Úspešne odoslané
Input: