Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Účtovanie založenia spoločnosti s.r.o.

23.11.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Dĺžka videa: 00:25:28

Kapitoly videa

Video seminár je zameraný na účtovné zobrazenie založenia spoločnosti s.r.o., vysvetlíme si pojmy ako výdavky spojené so založením spoločnosti, otváracia súvaha, začiatočný účet súvahový, účtovanie, vykazovanie otváracej súvahy vo výkazoch.

  1. Výdavky súvisiace so založením spoločnosti, ich daňové posúdenie, evidovanie a vykazovanie výdavkov súvisiacich so založením spoločnosti.
  2. Zostavenie otváracej súvahy, následne začiatočný účet súvahový, prvé účtovné operácie, spôsob vykazovania údajov z otváracej súvahy vo výkazoch. Zatriedenie sa do veľkostnej skupiny v súlade so Zákonom o účtovníctve.
  3. Účtovná závierka novovzniknutých spoločností 

Lektor

Ing. Ivana Glazelová

Ing. Ivana Glazelová

Členka Slovenskej komory daňových poradcov - daňový poradca č. osv. 1039/2014. Absolventka Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave, odbor Bankovníctvo. Dlhoročná prax v oblasti auditu ako asistent audítora a tiež v oblasti daní a účtovníctva, publikovanie odborných článkov.

 
 Potrebujete pomoc ?
Volám sa Mgr. Natália Vavrovičová a som odbornou redaktorkou portálu www.vdu.sk. Potrebujete pomoc s prácou na portáli? Nefunguje Vám prehrávanie videí, alebo máte iný technický problém? Neviete sa orientovať na stránke? Napíšte mi a ja Vám zodpoviem vaše otázky.
 Úspešne odoslané
Input: