Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Povinnosti zamestnancov v oblasti bozp v porovnaní s povinnosťami zamestnávateľa

25.1.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Dĺžka videa: 00:21:34

Kapitoly videa

Porovnanie  základných povinností zamestnanca v oblasti BOZP a povinností zamestnávateľa. Zameranie sa na základné požiadavky zamestnancov v zmysle zákona č. 124/2006 o BOZP a zákona č. 311/2001 Zákonníka práce.                              

Obsah:

  1. Úvod
  2. Téma

- zákon č. 124/2006 Z. z. o BOZP, zákon č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce, ktoré určujú základné povinnosti na strane zamestnanca ako aj na strane zamestnávateľa.

  1. porovnanie jednotlivých povinností zamestnanca s povinnosťami zamestnávateľa

- vysvetlenie terminológie

- príklady

Lektor

Ing. Lenka Pénzešová Švecová

Ing. Lenka Pénzešová Švecová

V roku 2005 sa ako SZČO začala profesionálne venovať Bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a Ochrane pred požiarmi. Od roku 2006 sa stala spolumajiteľkou a konateľkou spoločnosti VEMAL, s.r.o., ktorá vykonáva komplexné služby v oblastiach BOZP, OPP a výchovy a vzdelávania v oblasti ochrany práce. Zároveň je majiteľkou a konateľkou spoločnosti, ktorá sa v súčasnej dobe zameriava najmä na odborné prehliadky a skúšky vyhradených technických zariadení a hasiacej techniky. Vo svojej odbornej praxi sa tiež venuje publikačnej a prednáškovej činnosti.

Súbory na stiahnutie

VDU_Povinosti zamestnancov BOZP_Prezentacia.pdf 0.17 MB
 
 Potrebujete pomoc ?
Volám sa Mgr. Natália Vavrovičová a som odbornou redaktorkou portálu www.vdu.sk. Potrebujete pomoc s prácou na portáli? Nefunguje Vám prehrávanie videí, alebo máte iný technický problém? Neviete sa orientovať na stránke? Napíšte mi a ja Vám zodpoviem vaše otázky.
 Úspešne odoslané
Input: