Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Kontrolný výkaz DPH v roku 2015

16.1.2015, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Dĺžka videa: 00:51:50

Kapitoly videa

Videoseminár vás naučí ako pracovať s kontrolnými výkazmi. Dozviete sa konkrétne náležitosti a správny postup vyplnenia kontrolného výkazu DPH pre rok 2015, ale aj spôsoby opráv chýb. Zároveň zistíte zákonné lehoty na prípadné odstránenie chýb a nedostatkov i sankcie, ktoré z nich môžu plynúť. Od 1.1.2015 sa stala účinnou novela č. 218/2014 Z. z. zákona o DPH, ktorá vypúšťa zo zákona povinnosť predkladať kontrolný výkaz v rovnaký deň ako je podané daňové priznanie a dopĺňa tým videoseminár o aktuálne zapracované zmeny. 

 

Obsah videoseminára:

  • Kontrolný výkaz - základné ustanovenia
  • Obsahová náplň jednotlivých častí kontrolného výkazu
  • Opravy chýb v kontrolnom výkaze
  • Lehoty na odstránenie chýb a sankcie 

Lektor

Ing. Mgr. Martin Tužinský, PhD.

Ing. Mgr. Martin Tužinský, PhD.

Daňový poradca, odborník na problematiku účtovníctva a daní. Dlhodobo sa venuje odbornej lektorskej a publikačnej činnosti. Z oblasti účtovníctva a daní má dlhoročné skúsenosti z praxe ako majiteľ účtovníckej firmy. Patrí medzi obľúbených lektorov našej spoločnosti.

Súbory na stiahnutie

Kontrolny_vykaz_DPH_v_roku_2015.pdf 0.41 MB
poucenie_KV.pdf 0.34 MB
priloha_vz_KV.pdf 0.22 MB
 
 Potrebujete pomoc ?
Volám sa Mgr. Natália Vavrovičová a som odbornou redaktorkou portálu www.vdu.sk. Potrebujete pomoc s prácou na portáli? Nefunguje Vám prehrávanie videí, alebo máte iný technický problém? Neviete sa orientovať na stránke? Napíšte mi a ja Vám zodpoviem vaše otázky.
 Úspešne odoslané
Input: