Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Google Analytics pre každého

31.10.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Dĺžka videa: 00:26:34

Kapitoly videa

Zoznámte sa s Google Analytics a základnými pojmami, ktoré súvisia so zberom dát, analýzou a zlepšovaním výsledkov vašich webových projektov. Za 30 minút sa dozviete to najpodstatnejšie pre správne pochopenie Google Analytics ako výkonného nástroja na zber a analýzu dát vašich webových prezentácií.

Obsah:

Načo je GA ?

Čo je GA ?

Definovanie cieľov

Meranie dát

Analýza

Zlepšenie a vyhodnotenie

Google Analytics – história

Google Analytics- verzie

Technológia merania

Hierarchia

Slovníček

Ďalšie kroky

Lektor

Ing. Martin Drdák

Ing. Martin Drdák

Vo svojej spoločnosti Consultee, s.r.o. pracuje ako konzultant v oblastiach emailmarketing, SEO, ecommerce a social media marketing. V roku 2000 bol pri vzniku ticketportal.sk, kde písal prvé riadky kódu tohto známeho webového projektu. Následne prešiel cez pozície analytika a projektového vedúceho k manažérským pozíciám. Internetový marketing vidí nielen z pohľadu marketéra, ale aj pohľadu ITčkára, pričom tieto dva svety vie spojiť. Consultee, s.r.o. okrem dennodennej konzultačnej činnosti pre rôzne veľkých klientov prevádzkuje niekoľko eshopov, preto sú prezentované informácie vždy aktuálne a priamo z praxe.

Viac info: https://www.linkedin.com/in/martindrdak/

Súbory na stiahnutie

VDU_Google Analytics_Prezentacia.pdf 0.28 MB
 
 Potrebujete pomoc ?
Volám sa Mgr. Natália Vavrovičová a som odbornou redaktorkou portálu www.vdu.sk. Potrebujete pomoc s prácou na portáli? Nefunguje Vám prehrávanie videí, alebo máte iný technický problém? Neviete sa orientovať na stránke? Napíšte mi a ja Vám zodpoviem vaše otázky.
 Úspešne odoslané
Input: