Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Google Analytics pre každého 2.

12.11.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Dĺžka videa: 00:55:39

Kapitoly videa

V pokračovaní videoseminára Google Analytics pre každého 1. (Začíname s Google Analytics) sa dozviete viac o možnostiach analýzy vašich webových projektov pomocou Google Analytics.
Okrem základných pojmov, ktoré budete potrebovať pri analýze a pochopení výsledkov  analýzy vašich webov sa dozviete aj o prehľadoch – štatistikách – zobrazniach dát, ktoré vám Google Analytics ponúka.
Čo sledovať a na čo upriamiť svoju pozornosť v záplave dát? Čo mi môže Google Analytics ponúknuť a s čím mi môže pomôcť?  Odpovede nájdete v tomto videu.

Obsah:

Načo je GA ?

Čo je GA ?

Meranie dát

Technológia merania

Hierarchia

Slovníček

Zdroje návštevnosti

Hierarchia dát

V reálnom čase

Publikum

Akvizícia

Správanie

Konverzie

Ďalšie kroky

Lektor

Ing. Martin Drdák

Ing. Martin Drdák

Vo svojej spoločnosti Consultee, s.r.o. pracuje ako konzultant v oblastiach emailmarketing, SEO, ecommerce a social media marketing. V roku 2000 bol pri vzniku ticketportal.sk, kde písal prvé riadky kódu tohto známeho webového projektu. Následne prešiel cez pozície analytika a projektového vedúceho k manažérským pozíciám. Internetový marketing vidí nielen z pohľadu marketéra, ale aj pohľadu ITčkára, pričom tieto dva svety vie spojiť. Consultee, s.r.o. okrem dennodennej konzultačnej činnosti pre rôzne veľkých klientov prevádzkuje niekoľko eshopov, preto sú prezentované informácie vždy aktuálne a priamo z praxe.

Viac info: https://www.linkedin.com/in/martindrdak/

Súbory na stiahnutie

VDU_Google Analytics 2_Prezentacia.pdf 1.05 MB
 
 Potrebujete pomoc ?
Volám sa Mgr. Natália Vavrovičová a som odbornou redaktorkou portálu www.vdu.sk. Potrebujete pomoc s prácou na portáli? Nefunguje Vám prehrávanie videí, alebo máte iný technický problém? Neviete sa orientovať na stránke? Napíšte mi a ja Vám zodpoviem vaše otázky.
 Úspešne odoslané
Input: