dnes je 19.8.2022

Input:

E-marketing - ako oslovovať spotrebiteľa a neporušiť zákon

27.12.2021, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Dĺžka videa: 00:52:28

Kapitoly videa

Podľa návrhu nového zákona o elektronickej komunikácii pod pojmom E-marketing rozumieme akúkoľvek formu prezentácie tovarov alebo služieb v písomnej alebo ústnej forme, zaslanú alebo prezentovanú prostredníctvom verejne dostupnej služby priamo jednému alebo viacerým účastníkom alebo užívateľom.

Lektor sa v rámci videoseminára sústredí na identifikovanie povinností v súlade s príslušnou legislatívou, ktoré vyplývajú z využívania e-marketingu.

Okrem iného sa dozviete:

- aké sú náležitosti využívania e-marketingu,

- ako postupovať, keď chcete vykonávať e-marketingovú činnosť,

- čo zahŕňa ochrana osobných údajov,

- ako funguje priamy marketing,

- čo sú cookies,

- atď.

JUDr. Pavel Nechala, PhD.

JUDr. Pavel Nechala, PhD.

JUDr. Pavel Nechala, PhD. je zakladajúci partner modernej advokátskej kancelárie WISE3, ktorá prináša odbornú znalosť, technologickú inovatívnosť a osobný prístup pri riešení požiadaviek a zadaní klientov. Pavel má viac ako 15-ročné skúsenosti v oblasti korporátnych a obchodných záležitostí. Primárne sa venuje problematike ochrany osobných údajov a právu informačných technológii. Poskytoval v tejto oblasti právne poradenstvo mestám a obciam, vodárenskej spoločnosti, dodávateľovi elektrickej energie, alebo aj v rámci výrobných podnikov. Osobitne ho zaujala problematika zodpovednej osoby a jej efektívneho využitia u prevádzkovateľov.