Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Daňové priznanie k dani z právnických osôb za rok 2016

8.2.2017, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Dĺžka videa: 00:39:04

Kapitoly videa

Neviete ako na daňové priznanie právnických osôb za rok 2016? Prevedieme Vás ním bezproblémovo v našom videoseminári. Pri podaní DP PO za ZO 2016 sa použije to isté tlačivo, aké sa používalo za rok 2015, t. j. neprišlo k zmene tlačiva, ale vykonali sa niektoré zmeny v poučení. A to predovšetkým postup pri vyplnení nezaplateného sponzorského u sponzora, postup pri vyplnení časti k asignácii dane; vyplnenie IČO / SID prijímateľa, zrušenie niektorých neaktuálnych častí. Viac o tom, ako správne tlačivo k DPPO vyplniť sa dozviete vo videu.

Lektor

Ing. Peter Horniaček

Ing. Peter Horniaček

Svoju profesionálnu kariéru začal ako daňový kontrolór so zameraním na daň z príjmov právnických osôb a daň z pridanej hodnoty. Postupne pôsobil ako ekonóm v strojárskej a stavebnej spoločnosti a tiež sa venoval účtovníctvu v medzinárodnej poradenskej spoločnosti. V súčasnej dobe pôsobí na oddelení dani z príjmov MF SR, kde sa zameriava na legislatívu dane z príjmov právnickej osoby. Vo svojej odbornej praxi sa tiež venuje publikačnej a prednáškovej činnosti.

Súbory na stiahnutie

Horniacek_Tlacivo_DP_PO_2016.pdf 0.81 MB
 
 Potrebujete pomoc ?
Volám sa Mgr. Natália Vavrovičová a som odbornou redaktorkou portálu www.vdu.sk. Potrebujete pomoc s prácou na portáli? Nefunguje Vám prehrávanie videí, alebo máte iný technický problém? Neviete sa orientovať na stránke? Napíšte mi a ja Vám zodpoviem vaše otázky.
 Úspešne odoslané
Input: