Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

Cestovné náhrady zamestnancov v roku 2018

15.1.2018, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Dĺžka videa: 00:28:21

Kapitoly videa

Vo videozázname si vysvetlíme čo je pracovná cesta a ktoré osoby majú nárok na plnenia v zmysle zákona o cestovných náhradách. Prejdeme si aké nároky má zamestnanec pri tuzemskej pracovnej ceste . Porovnáme ich s nárokmi pri zahraničnej pracovnej ceste. Vysvetlíme si pravidlá pri používaní súkromného motorového vozidla na pracovnej ceste . Nezabudneme ani na formuláre A1, vreckové a preddavky . Budeme riešiť aj administráciu pracovných ciest , lehoty a termíny.

  1. Definícia pracovnej cesty
  2. Osoby s nárokom na cestovné náhrady
  3. Príkaz na pracovnú cestu
  4. Plnenia pri tuzemskej pracovnej ceste
  5. Použitie súkromného motorového vozidla
  6. Plnenia pri zahraničnej pracovnej ceste
  7. Formuláre A1
  8. Vyúčtovanie pracovnej cesty
  9. Administrácia pracovnej cesty

Lektor

Júlia Pšenková

Júlia Pšenková

Odborníčka na mzdovú problematiku, sociálne a zdravotné poistenie a daň z príjmov zo závislej činnosti. Venuje sa aj oblasti benefitov, cestovných náhrad a zrážok zo mzdy vrátane exekúcií. Bohaté teoretické znalosti, ale najmä praktické skúsenosti nadobudla počas 20-ročnej praxe. Má skúsenosti aj s riešeniami odmeňovania členov štatutárnych orgánov, rovnako ako s vysielaním zamestnancov a zamestnávaním cudzincov. V súčasnosti sa venuje lektorskej činnosti.

 
 Potrebujete pomoc ?
Volám sa Mgr. Natália Vavrovičová a som odbornou redaktorkou portálu www.vdu.sk. Potrebujete pomoc s prácou na portáli? Nefunguje Vám prehrávanie videí, alebo máte iný technický problém? Neviete sa orientovať na stránke? Napíšte mi a ja Vám zodpoviem vaše otázky.
 Úspešne odoslané
Input: