Neprístupný dokument, nutné prihlásenie
Input:

10 tipov ako písať zaujímavý obsah

29.4.2019, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Dĺžka videa: 00:28:48

Kapitoly videa

Píšete obsah na váš web, do vašich newslettrov či na blog? Chcete hacknúť svoje písanie, tak aby ste mali stále lepšie výsledky? Pozrite si 10 jednoduchých tipov ako písať záujímavý obsah a ako hacknúť písanie obsahu.

Obsah:

  1. Nepíšte v zhone
  2. Neplytvajte časom čitateľov
  3. Poznajte svojich čitateľov
  4. Nájdite svoj hlas
  5. Sústreďte sa na jeden cieľ
  6. Optimalizujte nadpis
  7. Spravte háčik
  8. Optimalizujte obsah
  9. CTA
  10. Upravujte, upravujte, upravujte

Lektor

Ing. Martin Drdák

Ing. Martin Drdák

Vo svojej spoločnosti Consultee, s.r.o. pracuje ako konzultant v oblastiach emailmarketing, SEO, ecommerce a social media marketing. V roku 2000 bol pri vzniku ticketportal.sk, kde písal prvé riadky kódu tohto známeho webového projektu. Následne prešiel cez pozície analytika a projektového vedúceho k manažérským pozíciám. Internetový marketing vidí nielen z pohľadu marketéra, ale aj pohľadu ITčkára, pričom tieto dva svety vie spojiť. Consultee, s.r.o. okrem dennodennej konzultačnej činnosti pre rôzne veľkých klientov prevádzkuje niekoľko eshopov, preto sú prezentované informácie vždy aktuálne a priamo z praxe.

Viac info: https://www.linkedin.com/in/martindrdak/

 
 Potrebujete pomoc ?
Volám sa Mgr. Natália Vavrovičová a som odbornou redaktorkou portálu www.vdu.sk. Potrebujete pomoc s prácou na portáli? Nefunguje Vám prehrávanie videí, alebo máte iný technický problém? Neviete sa orientovať na stránke? Napíšte mi a ja Vám zodpoviem vaše otázky.
 Úspešne odoslané
Input: